Зеленський не проти візового режиму для росіян

Володимир Зеленський підтримав запровадження візового режиму для громадян Росії. Володимир Зеленський, 12 квітня 2022 року. Фото: АР

Президент Володимир Зеленський підтримав запровадження візового режиму для громадян Росії на тлі повномасштабної російської агресії та доручив уряду опрацювати це питання.

Про це йдеться у відповіді Зеленського на петицію "Створити візовий режим для громадян Російської Федерації", оприлюдненій 25 травня.

"На тлі повномасштабної російської агресії порушене питання є важливим і нагальним, відтак необхідність посилення режиму контролю за в’їздом громадян РФ на територію України підтримую.

З урахуванням викладеного прем’єр-міністрові України Денису Шмигалю надіслано відповідного листа з проханням опрацювати вказане питання", — зазначив глава держави.

Автор петиції — Микита Мазур. Оприлюднили її 11 лютого 2022 року. На початку травня петиція набрала 25 тисяч голосів, необхідних для її розгляду президентом.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 91. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!