Російські військові виїжджають на танках і просто розстрілюють будинки — Гайдай

Наслідки обстрілів Сєвєродонецька, фото: Сергій Гайдай

У Луганській області ситуація залишається надскладною. Міста області обстрілюють з артилерії та авіації РФ та українські військові тримають оборону. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай

"Ситуація надскладна. В нас на території Луганської області російська сторона виставила 25 батальйонних груп. Орієнтовно в кожній до 500 людей. Дуже важка ситуація у Гірській громаді, Золотому, Катеринівки, Тошківки. В Тошківки ЗСУ вибили російських військових та закріпились, нормально тримають лінію оборони", — повідомив Сергій Гайдай.

Гайдай додав, що російські військові обстрілюють усю територію Сєвєродонецьку з артилерії та авіації, навіть по територіях бомбосховищ, де знаходяться цивільні.

"Просто виїжджають на танках, і відстрілюють усі снаряди просто по найближчому будинку", — зазначив Сергій Гайдай.

За словами Гайдая, наразі вже неможливо спокійну евакуацію, тому людей просять не виходити з укриттів. Ті хто вирішив виїхати, можуть домовитись про це через лікарні та гуманітарні штаби.

"Зараз кожна така поїздка це навіть не 50 на 50. Це постійне потрапляння під обстріли. Сьогодні вдалось вивезти людей. Автобус був посіченій осколками, але усі залишись живі", — розповів Сергій Гайдай.

Що відомо

  • 22 травня з населених пунктів Луганщини правоохоронці, рятувальники та волонтери евакуювали ще 45 людей, серед них жінка з шістьома дітьми.
  • 65 кілометрів на велосипеді трасою Лисичанськ-Бахмут, яка постійно обстрілюється, проїхав сєвєродончанин Аріф Багіров. Дістався Бахмута за 6 годин без зупинки.
  • Протягом 22 травня російські окупаційні війська обстрілами зруйнували понад 70 будинків. Одна людина загинула, ще одна отримала поранення. У лікарні Дніпра померла дитина, яка була поранена 7 травня у Привіллі.
  • На Луганщині російські війська спробували наступати біля Осколонівки, Пурдівки, Щедрищевого та Смолянинового, а також зруйнували міст між Лисичанськом та Сєвєродонецьком. Про це розповів начальник Луганської обласної адміністрації Сергій Гайдай.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!