Прибирали, брали участь у майстер-класах, смакували кашею. У Дніпрі для сімей переселенців провели екофест

Дніпровська міська рада

У Дніпрі на території одного з підрозділів дитячо-юнацького центру "Штурм" для родин переселенців провели екофест "Дніпро єднає родини України". Про це йдеться у пресрелізі Дніпровської міськради, який отримало Суспільне.

Дорослі й діти разом з постійними вихованцями центру упорядкували територію, поєднуючи це з участю у різних майстер-класах. А після завершення — усі гуртом смакували кашею.

"Наразі у Дніпрі офіційно зареєстровано близько 100 тис. внутрішньо переміщених осіб, з них біля 20 тис. – діти. Вони з різних регіонів нашої країні, і ми маємо познайомити їх з Дніпропетровщиною, зокрема й Дніпром. Цей захід – не лише про знайомство дорослих, а передусім про спілкування та комунікацію дітей", — розповіла директорка департаменту молодіжної політики міськради Дар`я Біла.

За словами директора дитячо-юнацького центру "Штурм" Ігоря Шаламаєва, на постійній основі центр здійснює підтримку 300 родин переселенців. Йдеться про надання як гуманітарної допомоги, так і соціалізацію батьків і дітей.

Читайте також

- Товариський матч. У Дніпрі поліцейські та діти-переселенці зіграли у футбол зі спортсменами

- Створювали ляльки-обереги. У Дніпрі провели безкоштовний майстер-клас для переселенців

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро