На Херсонщині військові РФ "призначили" начальника обласної поліції: що про нього відомо

Фото: МОСТ

Фейковим "керівником поліції" Херсонської області військові РФ оголосили колаборанта пов’язаного з контрабандистами Володимира Ліпандіна. Про це повідомляє Асоціація реінтеграції Криму на сторінці у Facebook.

При представленні Ліпандін одразу попередив "підлеглих" колаборантів про їх невідкладну "перевірку" на поліграфі на предмет зв’язків з Україною.

Хто такий Володимир Ліпандін:

  • До лютого 2014 року Ліпандін у званні полковника міліції очолював управління МВС України в Черкаській області. Під час Революції Гідності він організовував побиття місцевих активістів і напади "тітушок" та відзначився тим, що отримав звання генерал-майору через підробку службових документів.
  • 24 лютого 2014 року Ліпандін був звільнений з МВС та відразу переїхав до окупованого Криму, де його дружина мала бізнес в Євпаторії.
  • Сам Володимир Ліпандін організував в Криму власну приватну охоронну контору «Дракар», працівники якої періодично потрапляли у "кримінальні хроніки" окупантів.
  • Видавництво «Антикор» у 2021 році поширило докази про зв’язок втікача Володимира Ліпандина із київським кланом Володимира та Констянтина Сімонових, які згідно з інформацією журналістів володіють низкою комерційних фірм й активно ввозять в Україну товар із-за кордону, надають іншим бізнесменам послуги з "сприяння митному очищенню товарів", хизуючись нібито "широкими власними зв’язками" у системах МВС та СБУ.

Таке коло спілкування нинішнього фейкового «начальника поліції» Херсону свідчить про злочинні наміри його російських господарів налагодити не тільки переміщення товарів, наркотиків та зброї з Криму до Херсону, але й надалі, на підконтрольну територію України, із формуванням відповідних корупційно-диверсійних мереж, йдеться у повідомлені.

Що відомо:

  • 25 квітня у Херсоні російські військові захопили будівлю міської ради.
  • Голова ОВА Геннадій Лагута повідомив, що у Херсоні російські військові під час наради представили свою владу. Головою обласної адміністрації призначили Володимира Сальдо, очільником міської адміністрації - Олександра Кобця.
  • 19 травня депутата Херсонської обласної ради Віталія Булюка окупаційна влада "призначила" одним з "заступників" голови облдержадміністрації Володимира Сальдо.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber