Британія запровадила нові санкції проти РФ в авіаційній сфері

Уряд Великої Британії оголосив про запровадження нових санкцій проти російського авіаційного сектора.

Про це 19 травня повідомляє пресслужба британського уряду.

Об’єктом санкцій є великі російські авіакомпанії. Як зазначається, запроваджувані обмеження не дозволять їм заробити до 50 мільйонів фунтів стерлінгів на посадкових місцях у великих аеропортах Великої Британії.

"Державний "Аерофлот", найбільша російська авіакомпанія, "Уральські авіалінії" і "Росія" тепер не зможуть продавати свої прибуткові посадкові місця, що не використовуються, в аеропортах Великої Британії. Це не дозволить Росії перевести в готівку близько 50 мільйонів фунтів стерлінгів", — йдеться у повідомленні.

Також санкції підривають здатність РФ вести війну, порушуючи життєво важливі ланцюжки постачання.

"Поки Путін продовжує свій варварський напад на Україну, ми продовжуватимемо атакувати російську економіку. Ми вже закрили наш повітряний простір для російських авіакомпаній. Сьогодні ми подбаємо про те, щоб вони не змогли перевести в готівку свої вигідні посадкові місця в наших аеропортах. Кожна економічна санкція посилює наше чітке послання Путіну: ми не зупинимося, доки Україна не переможе", — наголосила міністерка закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс.

Що відомо

  • Велика Британія 8 травня запровадила нові санкції проти Росії та Білорусі через агресію проти України. Вони охоплюють торгівлю товарами на загальну суму в 1,7 мільярда фунтів стерлінгів — зокрема торгівлі цінними металами й машинобудування.
  • 13 травня Велика Британія запровадила санкції проти родичів президента РФ Володимира Путіна і його ймовірної коханки Аліни Кабаєвої.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 84. Текстовий онлайн

"Коли Україна переможе, Росія буде ослаблена" — інтерв’ю з заступницею помічника держсекретаря США

"Ще з 2014 року ясно, що Росія розуміє тільки грубу силу" — інтерв’ю з головою представництва ЄС в Україні

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу