У Кривому Розі на облік стали більше 41 тисячі вимушених переселенців

Криворізька міська рада

Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Кривий Ріг прийняв понад 55 тисяч вимушених переселенців, більше 41 тисячі з них стали на облік. Про це мовиться в повідомлення на сайті Криворізької міської ради.

За словами виконуючого обов`язки міського голови Юрія Вілкула, через органи соціального захисту наразі офіційно стали на облік вже більше 41 тисячі внутрішньо переміщених осіб, понад 17 тисяч з яких з Херсонської області, майже 11 тисяч з Донецької, 3 тисячі з Луганської та понад 2 тисячі з Миколаївської областей.

"За одну лише ніч приймаємо та розселяємо від 500 до 1000 людей. Допомагаємо не лише у плані організації побуту, а й у наданні медичної та психологічної допомоги, оформленні необхідних документів, довідок, вирішенні різних життєвих питань. Для цього відповідальні служби працюють у цілодобовому режимі", - зазначив Юрій Вілкул.

Що відомо

  • Міська влада Кривого Рогу забезпечила охорону закладів, де перебувають переселенці – гуртожитків, шкіл та садочків, працівники медичних установ здійснюють огляд та надають допомогу.
  • З дітьми працюють соціальні робітники, психологи, криворізькі школи проводять онлайн-уроки для продовження навчання тих, хто вимушено припинив навчання у своїх школах.
  • З 26 квітня 2022 року рішенням міської влади переселенці, які знаходяться в Кривому Розі, можуть користуватися міським комунальним транспортом безкоштовно.

Читайте також

- "За ніч Кривий Ріг прийняв майже тисячу людей, які евакуювалися з Херсонщини" — Вілкул

- Через війну до Кривого Рогу з інших регіонів переїхали понад 50 тис. людей

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро