У РФ шукають “цапів-відбувайлів” за провал вторгнення в Україну — розвідка

sova.news

У РФ шукають “цапів-відбувайлів” за провал вторгнення в Україну. Про це інформує Міноборони Великої Британії з посиланням на дані британської розвідки. Останніми тижнями Росія звільнила вищих командирів, які провалили початок вторгнення.

За даними розвідників, Генерал-лейтенант Сергій Кисіль, який командував елітною 1-ю гвардійською танковою армією, відсторонений від роботи за невзяття Харкова.

Віце-адмірал Ігор Осипов, який командував Чорноморським флотом Росії, також, ймовірно, був відсторонений після затоплення крейсера “Москва” у квітні.

Начальник Генштабу Росії Валерій Герасимов, ймовірно, залишається на посаді, але неясно, чи зберігає він довіру президента Путіна.

Багато чиновників, причетних до вторгнення в Україну, ймовірно, будуть все більше відволікатися на спроби уникнути особистої відповідальності за оперативні невдачі Росії, зазначили у розвідці.

Ймовірно, це створить додаткове навантаження на російську централізовану модель командування та контролю. Оскільки офіцери все частіше прагнуть перекладати ключові рішення на своє начальство. За цих умов Росії буде важко повернути ініціативу, зазначили у розвідці.

Війна. Усі останні новини

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 85. Текстовий онлайн

Від війни на Захід. У які країни виїжджають українці, куди там звертатися та який статус отримувати

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!