Фото: Facebook

Американська фармацевтична компанія Bristol-Myers Squibb йде з Росії. Про це повідомляє журнал Vademecum з посиланням на близьке до компанії джерело. 18 травня компанія почала передавати свій російський бізнес компанії Swixx BioPharma, яка є її партнером у Східній Європі.

До кінця червня 2022 року BMS закриє всі дослідження, що спонсоруються нею в Росії. Співробітникам російського підрозділу BMS запропонували перейти на роботу в Swixx BioPharma, а також пообіцяли компенсацію.

BMS — перша глобальна фармкомпанія, яка оголосила про передачу комерційних операцій на російському ринку іншій структурі. Раніше іноземні фармкомпанії оголошували лише обмеження своєї діяльності у Росії, пише Vademecum.

Bristol-Myers Squibb спеціалізується на розробці ліків для лікування онкологічних, ендокринних та інфекційних захворювань. Виручка компанії у 2021 році склала $46,38 млрд, чистий прибуток – $6,99 млрд.

Війна. Усі останні новини

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 85. Текстовий онлайн

Від війни на Захід. У які країни виїжджають українці, куди там звертатися та який статус отримувати

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!