Консультативна місія ЄС в Україні повернулася до Києва

Фото: з Фейсбуку КМЄС в Україні

Консультативна місія Європейського Союзу (КМЄС) в Україні повернулася до головного офісу місії в Києві. Про це повідомляється на сайті місії.

“Будучи змушеною евакуюватись з Києва та усіх регіональних представництв у зв’язку з повномасштабним вторгненням Росії 24 лютого, КМЄС повертається до Києва. Це вже зробили кілька посольств та організацій країн-членів ЄС, демонструючи тим самим всеосяжну підтримку та відданість Україні”, — йдеться у повідомленні.

До першої групи радників увійшли як міжнародні, так і українські фахівці. Вони проаналізують потреби ключових партнерів КМЄС.

“За результатами оцінки та за сприятливої безпекової ситуації, Місія планує поступово протягом літа збільшувати присутність в Україні”, — зазначили в КМЄС.

Оскільки оновлений мандат КМЄС передбачає консультації щодо розслідування міжнародних та воєнних злочинів, у першу групу відряджених до Києва експертів, увійшли, зокрема, радники з питань кримінальних розслідувань, які співпрацюватимуть з Офісом Генерального прокурора України.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 84. Текстовий онлайн

"Коли Україна переможе, Росія буде ослаблена" — інтерв’ю з заступницею помічника держсекретаря США

"Ще з 2014 року ясно, що Росія розуміє тільки грубу силу" — інтерв’ю з головою представництва ЄС в Україні

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!