РФ у відповідь на санкції захопила 113 літаків AerCap — CNN

Фото: Getty Images

Найбільший у світі власник літаків AerCap Holdings втратив 113 літаків, коли Росія захопила їх у відповідь на санкції, спричинені війною в Україні. Про це пише CNN.

Через вилучення літаків і 11 реактивних двигунів російською владою компанія повідомила про збитки у розмірі 2 мільярди доларів.

За даними CNN, компанії вдалося знайти 22 реактивні літаки і три двигуни, перш ніж вони були захоплені російською стороною.

AerCap подала страхові вимоги, щоб повернути втрачені літаки. Хоча деякі з цих претензій стосуються російських страхових компаній. Ці поліси підтримуються західними компаніями, але AerCap заявила, що “термін і сума будь-яких відшкодувань за цими полісами є невизначеними”.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 84. Текстовий онлайн

"Коли Україна переможе, Росія буде ослаблена" — інтерв’ю з заступницею помічника держсекретаря США

"Ще з 2014 року ясно, що Росія розуміє тільки грубу силу" — інтерв’ю з головою представництва ЄС в Україні

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!