На Черкащині відновили роботу понад сорок дитсадків

На Черкащині станом на 17 травня відновили роботу ще 12 дитсадків, повідомив керівник Черкаської військової адміністрації Ігор Табурець.

"Зокрема дошкільні заклади працюють у Черкасах, Золотоніській, Уманській та інших тергромадах. Таким чином, очно вже працюють 43 садочки по області. Які саме дитсадки відновили роботу уточнюйте безпосередньо у завідувачів і вихователів ваших закладів", – пояснив Ігор Табурець.

Читайте також: Без загальноміських святкувань: останній дзвоник у Черкасах відбудеться онлайн

За його словами, керівництво області спільно з керівництвом районів, громад і освітянами нині напрацьовують оптимальні варіанти роботи дошкільних навчальних закладів, ураховуючи всі безпекові заходи, щоб відновити офлайн-формат.

Станом на 17 травня, всі школи області продовжують дистанційне навчання.

Що відомо

  • У Черкасах поновили роботу десять дитсадків. Вони працюють із 8:00 до 14:00 години зі сніданком та обідом, проте надалі розглядатимуть можливість продовження часу перебування дітей у закладах, розповіла заступниця міського голови Анастасія Чубіна.
  • У Золотоноші на Черкащині відновили роботу шість дитячих садків. Всі вони працюють за скороченим графіком – із восьмої години до тринадцятої, розповіла начальниця відділу освіти Ольга Строкань. Станом на 11 травня до дошкільних закладів повернулися 150 дітей, серед них і двоє переселенців.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!