Канадський університет прийме на навчання понад 200 студентів з України

University of Toronto / David Lee

Університет Торонто безкоштовно прийме понад 200 українських студентів, навчання яких було перерване через військове вторгнення Росії.

Про це повідомляється на сайті навчального закладу.

"Перша група із 20 студентів уже почала прибувати до кампуса в рамках ініціативи обміну між факультетом мистецтв і наук Університету Торонто і Національним університетом "Києво-Могилянська академія", який є найстарішим університетом України і вважається найкращим у сфері соціально-гуманітарних наук", — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, цей крок став можливим завдяки пожертві 3,2 мільйона доларів, зроблених Фундацією Темертея.

У Торонто також тимчасово переїдуть п’ять викладачів Києво-Могилянської академії, які працюватимуть в університеті як запрошені професори.

Мелані Вудін, декан факультету мистецтв та наук, сказала, що давні відносини університету з Києво-Могилянською академією, які включають такі ініціативи, як Програма Петра Яцика з вивчення України у Школі глобальних відносин та державної політики Мунка, дозволили швидко скласти програму обміну.

"Коли почалась війна, і ми хотіли зрозуміти, як ми можемо підтримати колег, які постраждали від кризи, нам на думку спала KMA через наші історичні та продуктивні відносини, а також завдяки підтримці викладачів, співробітників і волонтерів. Ми змогли швидко розпочати розмову, щоб дізнатися про особливі потреби студентів та викладачів КМА", — розповіла вона.

Університету Торонто входить до переліку 25 найкращих вищих освітніх закладів світу.

Війна. Усі останні новини

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 83. Текстовий онлайн

"Готуються до останнього бою, бо не вірять у дипломатію". Що розповіли дружини бійців "Азовсталі"

"Коли Україна переможе, Росія буде ослаблена" — інтерв’ю з заступницею помічника держсекретаря США

"Ще з 2014 року ясно, що Росія розуміє тільки грубу силу" — інтерв’ю з головою представництва ЄС в Україні

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!