На Львівщині будинки для переселенців зводитиме компанія, що переїхала з Одещини

Фото опублікував Максим Козицький

На Львівщині будинки для сімей, які втратили житло через війну, зводитиме компанія з Одещини. Про це повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Будинок назвали "Народний дім". Площа — 90 метрів квадратних. Будує його компанія "Чорноморськ БУД ГРУП", яка переїхала у Львівську область на початку повномасштабного вторгнення військ РФ в Україну.

За словами Максима Козицького, із підприємством евакуювались сім фахівців. Зараз працюють над тим, щоб розширити команду до 60 людей.

Компанія планує будувати від 70 до 200 домівок на місяць. Кожен дім розрахований в середньому на 5 людей. Відтак, забезпечуватимуть помешканням до тисячі людей в місяць.

Будівельна компанія виготовляє дерев’яні конструкції, будівлі та споруди на основі американської технології "MITEK", яка дозволяє реалізовувати будь-які будівельні рішення (гуртожитки, мобільні шпиталі, спорткомплекси, казарми тощо). Вартість одного квадратного метра готової будівлі, залежно від комплектації, — від 330 до 550 у.о.

Від початку вторгнення Росії в Україну на Львівщину релокували 85 підприємств.

Читайте також: На Львівщині частина переселенців отримає допомогу від біржі криптовалют

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!