У Сєвєродонецьку обстріли не припиняються, за добу 10 загиблих — Гайдай

Фото: з телеграм-каналу Сергія Гайдая.

У Луганській області російські військові упродовж дня обстрілювали обласний центр. Наразі відомо про 10 загиблих, обстріли тривають. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

"Російські військові цілий день ведуть прицільний вогонь по місту. Найбільше дісталося медмістечку, прилетіло майже в кожен корпус Сєвєродонецької лікарні. Загалом за день загинуло щонайменше 10 людей. Перевірити місцевість наразі вкрай складно через нові обстріли", — повідомив Сергій Гайдай.

Сергій Гайдай додав, що також обстріляли науково-виробниче підприємство та багатоповерхівки в різних районах міста.

Гайдай рекомендує людям, які відмовились евакуюватися, постійно знаходитись в укриттях.

Що відомо

  • Через бойові дії на Луганщині знищені майже всі об'єкти критичної інфраструктури. В області відсутня електрика та водопостачання.
  • Транспортування газу через ГВС "Сохранівка" та прикордонну компресорну станцію "Новопсков", що знаходяться на окупованій території Луганщини, з 07:00 11 травня 2022 року приймання газу до ГТС України у фізичній точці з’єднання "Сохранівка" здійснюватися не буде.
  • У Сєвєродонецьку від постійних обстрілів російської армії пошкоджено більш ніж половина житлового фонду міста, третина вже непридатна для життя.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber