Буревій на Сумщині залишив без світла понад 24,5 тисячі людей

Доповнено
Фото: Facebook Глухівська міська рада

Через буревій, що стався 12 травня, без світла залишилися 24 599 споживачів у 151 населеному пункті Сумщини. У 10 населених пунктах світла немає частково. Негода пошкодила електромережі у Шосткинському, Конотопському та Роменському районах.

За інформацією Сумської ОВА, 13 травня станом на 7.30 знеструмленим залишався Шосткинський РЕМ (4610 споживачів). Не було світла і у дільницях, які йому підпорядковуються: Ямпільська – 4868 споживачів, Глухівська – 5719, Середино-Будська – 5000.

У Конотопському РЕМ без світла залишилися 2756 споживачів. У Кролевецькій дільниці – 51, Білопільській – 638, Великописарівській – 187.

Знеструмлено Роменський РЕМ – 631 споживачів. У Недригайлівській дільниці без світла були 139 споживачів. Всього у Сумській області було відключено 88 повітряних ліній електропередач (ПЛ 6-10 кВ), у тому числі 1 частково.

Станом на 12.00, за інформацією Сумської ОВА, частину вже полагодили.

За інформацією "Сумиобленерго", станом на 14.00 постачання електроенергії відновили у 40 населених пунктах області. Тобто, без світла залишаються ще 111 населених пунктів.

За словами міського голови Шостки Миколи Ноги, у громаді пошкоджені 5 багатоповерхівок та близько двох десятків приватних будинків. 13 травня розпочали відновлювальні роботи над басейном.

"Два дитячих садки у селищі Вороніж, так дахи пошкоджені, пошкоджені будинки у Тімоновці, Клишках, у багатьох населених пунктах. Сьогодні створена комісія, яка займається вивченням ситуації, кому з чим допомагати. Матеріалів дуже мало, будемо шукати таку можливість", – сказав у коментарі Суспільному голова Шосткинської громади Микола Нога.

В першу чергу намагатимуться відремонтувати покрівлі, аби вода не залила будинки.

У Глухівській громаді, за словами голови Надії Вайло, найбільш пошкоджене приміщення школи №2, де зірвано дах над їдальнею та актовим залом, шифером вибито вікна.

"Десь 300 чи більше листів треба шиферу і так пошкоджено. По іншим комунальним закладам є пошкодження, але незначні. Дуже багато повалено дерев. Є пошкоджені приватні будинки, тому зараз працює комісія, люди звертаються", – сказала Надія Вайло, голова Глухівської громади.

Що відомо

  • Близько 21.00 12 травня на Сумщині розпочався буревій. Через негоду у Шостці на будівлі басейну зірвало дах, на вулицях з корінням повиривало дерева, є пошкоджені будівлі.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного