Проїзд в столичних маршрутках може подорожчати. Чому, коли і на скільки

Суспільне Волинь

До кінця травня вартість проїзду в Київських маршрутках може зрости до 15-20 гривень. Це пов'язано із дефіцитом і суттєвим подорожчанням пального.

Про це Суспільному повідомив голова Асоціації перевізників Києва та Київської області Ігор Мойсеєнко.

"Бензин не тільки подорожчав, його ще й проблематично знайти. Справа в тому, що навіть коли оптом купуєш пальне, то ціна набагато вища, ніж на заправці. А купити так – його просто немає у вільному доступі. Ціни доходять до 70 грн (за літр - ред.). Більшості маршруток взагалі не вигідно їздити. Мало того, що зменшився пасажиропотік, транспорт загального користування безкоштовний зараз, до цих проблем і вартість пального просто добиває," – сказав Ігор Мойсеєнко.

За його словами, окрім того, що вартість бензину зросла щонайменше у 2 рази, суттєво подорожчали і запчастини. Тому ціни на проїзд в маршрутках можуть підвищитися вже до кінця місяця.

"Тут ми говоримо про ціни 15-20 гривень. Я думаю, десь в кінці травня може піднятися вартість проїзду," – зазначив голова Асоціації перевізників.

Що відомо

  • У Києві з 16 травня хочуть повернути оплату за проїзд у громадському транспорті. Але вартість проїзду поки не підвищуватимуть, повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник
  • Міська влада просить киян без потреби не пересуватися містом, аби не спричинити дефіцит пального. Водночас проблем із роботою громадського транспорту у столиці немає.
  • В Україну станом на 11 травня доправляють достатньо бензину й дизеля, щоб задовольняти щоденну потребу громадян. Дедалі більше АЗС будуть відкриватися й реалізовувати пальне, повідомляють в Офісі президента.
  • 29 квітня президент України Володимир Зеленський повідомив, що російські окупанти цілеспрямовано знищують інфраструктуру для виробництва, постачання і зберігання пального.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 79. Текстовий онлайн