Киян закликають без зайвої потреби не пересуватися містом, аби не марнувати пальне

. Ілюстративне фото, Unsplash

Міська влада просить киян без потреби не пересуватися містом, аби не спричинити дефіцит пального. Водночас проблем із роботою громадського транспорту у столиці немає.

Про в ефірі загальнонаціонального телемарафону повідомив перший заступник Київської міськдержадміністрації Микола Поворозник.

"У нас на сьогодні інші пріоритети забезпечення пальним, ніж просто (забезпечення – ред.) містян, які приїхали, і їм потрібно кудись переміщатись. Сьогодні немає проблем із використанням громадського транспорту. З іншого боку, не бачу великої необхідності на сьогодні переміщатися по місту. Ми усіх закликаємо: якщо ви навіть і повернулися, будь ласка, по можливості залишайтеся вдома", – наголосив Поворозник.

Він нагадав, що місто живе в умовах комендантської години і повітряних тривог, тому закликав киян з розумінням і відповідальністю до цього ставитися. І закликав тих людей, які виїхали із Києва, поки не повертатися.

Читайте також: Російські військові випустили по Києву п'ять ракет, десятеро людей постраждало. Що відомо

Що відомо

  • Влада Тернопільщини заявляє, що в області проблем із палива немає. Його вистачає для військових, аграріїв і населення. Але для економії палива просять жителів області менше користуватися власним транспортом.
  • 24 квітня РФ обстріляла Кременчуцький нафтопереробний завод і теплоелектроцентраль. У зв'язку з цим виникли затримки з постачанням палива на заправки Одеської області, повідомили в пресслужбі Одеської ОВА. Через можливий дефіцит палива одеситів протять перейти на громадський транспорт.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 65. Текстовий онлайн