Драматичний театр у Тернополі відновив роботу

Фото:Мирослава Західна/Суспільне Тернопіль

Драматичний театр у Тернополі відновив роботу. Глядачам показали музичну комедію "Наталка Полтавка". Квитки на неї придбали понад 100 людей. Про це розповів директор театру Борис Репка.

За його словами, це перша вистава від початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України. Роль головної героїні виконувала актриса Наталія Черненко. Жінка розповідає, глядачі мали побачити цю виставу ще 24 лютого, але через воєнні дії її скасували. Актриса готується до виступу у своїй гримерці.

Музична комедія "Наталка Полтавка". Фото:Мирослава Західна/Суспільне Тернопіль

"Дуже трепетно і відповідально водночас. Хочеться людям донести частиночку душі, частиночку теплоти, доброти, якої зараз бракує. Хочеться, щоб у нас був спокій і щоб ми вміли бути мудрими, вміли любити життя. І хочеться, щоб глядач насолоду отримав від вистави, бо у такий час хочеться чогось такого, що може заспокоїти", – каже Наталія Черненко.

Переселенці, які проживають на Тернопільщині, квитки на виставу отримали безкоштовно. Серед них 9-річна Уляна Лівенцова зі Слов'янська. Дівчина прийшла в театр разом з мамою та бабусею.

Музична комедія "Наталка Полтавка". Фото:Мирослава Західна/Суспільне Тернопіль

"Якщо чесно, я полюбляю таке щось смішне. Тут ще музика, театр. Раніше я вже відвідувала театри, але на таких музично-комедійних спектаклях не була. Цікаво подивитися", – розповідає Уляна.

Глядачі. Фото:Мирослава Західна/Суспільне Тернопіль

Глядачі займали місця лише на першому поверсі театру, щоб у разі повітряної тривоги вони могли швидко спуститися в укриття. У підвальному приміщенні можуть сховатися до ста людей.

Глядачі. Фото:Мирослава Західна/Суспільне Тернопіль

"На щастя, тривога не застала нас посеред вистави, тому все відбулося за планом. Глядачі задоволені, актори також. Плануємо подивитися, якщо наступного тижня в неділю на виставу прийде така ж кількість людей, то ми продовжимо тішити наших людей далі", –каже Борис Репка.

Що відомо

  • Тернопільський драмтеатр відновлює роботу

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного