Зеленський пропонує міжнародним компаніям купувати військові облігації України

. Суспільне

Президент Володимир Зеленський під час виступу на сесії Wall Street Journal CEO Council Summit запропонував компаніям-членам Ради допомогти Україні, купуючи військові облігації України.

Зеленський розповів, що Україні потрібна допомога. Від початку війни Росія заблокувала всі порти, перекривши левову частку експорту і зупинивши цілі галузі економіки. Знищені бойовими діями сотні міст, громад і тисячі підприємств, як державних, так і приватних. Тільки побіжний погляд на втрати України дає оцінку близько 600 млрд доларів. І щомісячно для державного бюджету потрібна підтримка економіки рівні до 7 млрд доларів, сказав президент.

“Багато компаній-членів вашої Ради зробили внески до ЮНІСЕФ, Червоного хреста і інших міжнародних організацій. Дуже дякую, але, на жаль, більшість коштів не дійшли до українських громадян і держави. Тож потрібна пряма допомога уряду, пряма допомога громадянам, наприклад, через інструмент військових облігацій — він у нас є — або через рахунок в нашому центральному банку, через який ми робимо виплати громадянам України”, — сказав Зеленський.

Війна. Усі останні новини

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 70. Текстовий онлайн

Продовольча безпека світу і війна: чи реально відновити експорт зерна з України

Ленд-ліз: як США допомагатимуть Україні перемогти у війні

Чому НАТО не закриває небо та як Україна протистоїть російській авіації та ракетам

Зруйнована "Мрія". Чи вигідно Україні відбудовувати знищений літак

Атаки Росії та перелаштування ринку. Які причини дефіциту пального і що далі

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!