РФ залучає інші країни, щоб мінімізувати наслідки санкцій — розвідка

Фото: АрміяInform

Росія намагається залучити інші країни, щоб мінімізувати наслідки економічних санкцій. Про це інформує Головне управління розвідки Міноборони України.

“Під впливом міжнародних економічних санкцій економіка Росії вже відчутно деградує. Особливо страждають галузі, залежні від технологій та комплектуючих іноземного виробництва”, — повідомили розвідники.

  • За даними воєнної розвідки України, Москва планує організувати у країнах Організації договору про колективну безпеку (ОДКБОДКБ — військово-політична міжнародна організація, до якої входять Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Росія, Таджикистан.) виробництво складових частин до російської продукції військового та подвійного призначення. Передусім йдеться про продукцію, яка потребує використання іноземних комплектуючих. Крім того, за словами розвідників, це посилить економічну залежність країн членів ОДКБ від РФ, що також відповідає інтересам Кремля.
  • Москва також веде переговори з Грузією, Вірменією та Азербайджаном для реекспорту російської продукції на міжнародні ринки. Постачання планується здійснювати під виглядом грузинської, вірменської та азербайджанської продукції та експортувати її до третіх країн. На території цих країн вже створено понад 200 компаній, інформує ГУР.
  • Вірменія створює сприятливі умови для ведення бізнесу російськими компаніями, насамперед, в ІТ-сфері. З початку широкомасштабної агресії РФ проти України до Вірменії прибули близько 85 тисяч російських громадян та 113 ІТ-компаній. Російські громадяни створили близько тисячі приватних підприємств та понад 250 товариств із обмеженою відповідальністю на території Вірменії. Вони сплачуватимуть податки до бюджетів обох країн – Вірменії та Росії.
  • Провідний російський виробник засобів протиповітряної оборони – “Ульяновский механический завод” — залучає Казахстан для отримання комплектуючих німецького виробництва. До вторгнення, нагадують у розвідці, Росія закуповувала німецьку продукцію. Вона необхідна для виробництва і модернізації зенітно-ракетних комплексів типу “Бук” та зенітних гарматно-ракетних комплексів типу “Тунгуска”. Постачання цієї продукції в умовах посилення санкцій стало неможливим.

Що відомо

Війна — усі останні новини

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 67. Текстовий онлайн

Ленд-ліз: як США допомагатимуть Україні перемогти у війні

Чому НАТО не закриває небо та як Україна протистоїть російській авіації та ракетам

Зруйнована "Мрія". Чи вигідно Україні відбудовувати знищений літак

Атаки Росії та перелаштування ринку. Які причини дефіциту пального і що далі

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!