Жителі Маріуполя, які евакуювалися до Дніпра, планують відкрити "хаб соціалізації" переселенців

Ексклюзивно
Суспільне Дніпро

Жителі Маріуполя, які евакуювалися до Дніпра, хочуть відкрити «хаб соціалізації» для переселенців, які прибувають до міста. Про це Суспільному розповів один з ініціаторів Кирило Долімбаєв.

За його словами, наразі триває пошук приміщення: за тиждень-два цей хаб має запрацювати.

«Зараз я шукаю приміщення в Дніпрі. Будемо робити соціальний хаб – місце, де зможуть збиратися біженці, поспілкуватися, випити кави, позайматися на етнокурсах тощо. Буде громадська бібліотека. Будемо відроджувати те, що було при храмі в Маріуполі (церква, яка була центром української культури, – ред.). Зараз шукаємо приміщення. Я вважаю, що за два тижні ми зможемо відкрити «хаб соціалізації», я так називаю», – сказав він.

Гуманітарний хаб, заснований маріупольцями в Дніпрі. Суспільне Дніпро

Близько місяця тому маріупольці, яким вдалося евакуюватися, – Кирило Долімбаєв, священицька родина Перетятьків, єпископ Сергій Горобцов – започаткували в Дніпрі гуманітарний хаб для допомоги маріупольцям «Доброго ранку, ми з Маріуполя!». Він починався з однієї кімнати.

Видача гуманітарної допомоги. Суспільне Дніпро

На початку волонтери обслуговували близько 60 евакуйованих з «гарячих» точок на день.

У хабі людей безкоштовно годують. Суспільне Дніпро

Зараз хаб має приміщення, надане доброчинниками, і видає гуманітарну допомогу 2,5-3 тисячам людей щодня – не тільки маріупольцям, але й переселенцям з інших регіонів.

Гуманітарна допомога прибуває з України та з-за кордону. Суспільне Дніпро

Щодня у хабі працюють близько 40 волонтерів – дніпряни та переселенці.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро