У чому секрет успіху марки з кораблем — розповів член худради "Укрпошти"

Ексклюзивно
. Марка "Русскій воєнний корабель", фото: Суспільне Суми

"Укрпошта" припинила продаж марки з російським кораблем. Її продали близько 700 тисяч екземплярів. Чи готує підприємство додатковий тираж, де придбати марку та в чому секрет її успіху Українському радіо розповів заступник голови Київського товариства філателістів та член редакційно-художньої ради “Укрпошти” Вадим Іщенко.

Про ажіотаж довкола марки з кораблем

Очікування ажіотажу щодо цієї марки були, але вони перевершили все, що можна було уявити. Так склалося, що марка вийшла 12 квітня, а 13 квітня Збройні Сили України влучили в корабель “Москва”. Почався страшний ажіотаж стосовно цієї марки, адже вона стала трохи пророчою. Тому зараз багато ходять жартів, що давайте випустимо ще якусь марку з Путіним — і він також згине, як і корабель.

Як створювали марку

Було оголошено конкурс на малюнок для марки, в якому взяло участь 500 учасників. Після того, як вибрали фіналістів, було народне голосування щодо того, яка з цих марок буде надрукована.

“Укрпошта” не планує додатковий тираж

Як для української марки, наклад з кораблем немаленький, адже звичайні марки виходять накладом 120 тисяч примірників. Марки ж з кораблем — для закордону та для використання в Україні — вийшли накладом по 500 тисяч. Тому були побоювання, що ми не продамо таку кількість марок, але вони розійшлися.

Буде продовження серії

Проте буде продовження серії - зараз вирішується, яке саме. А для тих же, хто не встиг придбати марку з кораблем, відкритий онлайн-магазин “Укрпошти”, де охочі зможуть зареєструватися та замовити собі пару аркушів.

Війна. Усі останні новини

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 58. Текстовий онлайн

Війна на околицях Києва та життя в столиці. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!