Російська армія вдарила по Краматорському залізничному вокзалу

Донецька ОВА

8 квітня російська армія вдарила по Краматорському залізничному вокзалу ракетою "Точка-У". Станом на зараз відомо, що 39 людей загинуло на місті, з них - 4 дитини.

87 людей травмовано — їх оперують. Багато з них втратили кінцівки.

За словами голови міськради Краматорська Олександра Гончаренко, на момент вибуху на вокзалі знаходилось майже 4 тисячі людей, які чекали евакуації.

Наразі з Краматорської станції поїзди не відправлятимуться, про це повідомили на офіційному телеграм каналі "Укрзалізниці". Напрямок евакуації змінили — потяги відправляються зі Слов’янська до Ужгорода, також заплановані рейси до Львова, Чернівців, Тернополя та Одеси.

З Краматорського залізничного вокзалу евакуацію людей потягами Укрзалізниця почала з першого дня війни, 24 лютого.

"Ворог при його засобах і спостереженнях чітко розумів, що це залізничний вокзал, що це місто, що таке скупчення людей. І робить це виключно, щоб люди не виїжджали з території області. Всім, кому необхідно, вже розподілені по всім медичним закладам області, долучаємо також сусідні області, з колегами на зв’язку, щоб вчасно проводити операції, надавати першу необхідну допомогу", — говорить начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

Що відомо

  • У Краматорську на залізничному вокзалі під час обстрілу російської армії з ракет Точка-У знаходилось близько чотирьох тисяч людей.
  • Кількість загиблих та поранених у Краматорську через обстріл залізничного вокзалу збільшилась
  • 8 квітня по залізничному вокзалу Краматорська армія РФ нанесла ракетний удар. Поліція та рятувальники, що працюють на місці, повідомляють про десятки загиблих та поранених людей

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber