США розширили санкції проти Білорусі та Росії

. Фото: Facebook

Міністерство фінансів США запровадило санкції проти 15 громадян Росії та Білорусі, а також відділу МВС Росії по Курчалоєвському району Чечні. Також Сполучені Штати запровадили санкції проти не визнаного низкою країн президента Білорусі Олександра Лукашенка.

Про це під час брифінгу 15 березня повідомив офіційний представник Держдепу Нед Прайс.

Зокрема, під санкціями опинились 11 осіб, які працюють або працювали в оборонному та пов'язаному з ним військовому секторі економіки Російської Федерації:

Олексій Криворучко — заступник міністра оборони Росії.

Тимур Іванов — заступник міністра оборони Росії.

Юнус-Бек Євкуров — заступник міністра оборони Росії.

Дмитро Булгаков — заступник міністра оборони Росії, генерал армії. Булгаков є найстаршим офіцером Міноборони РФ, який відповідає за питання тилу.

Юрій Садовенко — заступник міністра оборони Росії.

Микола Панков — заступник міністра оборони Росії.

Руслан Цаліков — заступник міністра оборони Росії.

Геннадій Жидко — заступник міністра оборони Росії.

Віктор Золотов — генерал армії та головнокомандувач військами Національної гвардії Росії. Він є членом Ради безпеки Росії.

Дмитро Шугаєв — високопоставлений керівник Міноборони Росії, директор Федеральної служби Міноборони Росії з військово-технічного співробітництва.

Олександр Міхеєв — генеральний директор Рособоронекспорту, контрольованого державою російського посередника, який здійснює зовнішню торгівлю товарами військового призначення.

Також у санкційному списку опинились Ахматов Джабраїл Алхазурович, Хутаєв Хусейн Мерлович, Лукашенко Галина Родіонівна, Мушникова Наталія Євгенівна та Саламов Нурід Денільбекович.

Окрім того, США запровадили нові санкції проти білоруського лідера Олександра Лукашенка, який виступив союзником президентом РФ Володимира Путіна у війні проти України, повідомляє CNN.

"Це демонструє, що Сполучені Штати продовжуватимуть нав’язувати конкретні та значні наслідки для тих, хто займається корупцією або пов’язаний із грубими порушеннями прав людини", – прокоментувала цей крок директорка Управління контролю за іноземними активами Андреа Гакі.

Читайте також

Війна Росії проти України. День двадцятий. Онлайн

"Місто вмирає на очах. Місто вбивають". Як Охтирка майже три тижні живе під авіанальотами Росії

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!