Відсьогодні, з 14 березня, у 13 областях України відновлено навчальний процес після вимушених канікул. Ще у 8 областях навчання відновлено частково, у 4 — навчання через безпекову ситуацію поки призупинено.
Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет на офіційній сторінці в Telegram.
"Форма освітнього процесу залежить від безпекової ситуації у кожному регіоні, територіальній громаді окремо і вона обов’язково погоджена з військовою адміністрацією", — сказано в повідомленні.
Шкарлет нагадав, що для дистанційного навчання здобувачі освіти та вчителі можуть використовувати національну електронну платформу "Всеукраїнська школа онлайн", на якій розміщено уроки з усіх шкільних предметів для учнів 5-11 класів. Діти з України, що були тимчасово евакуйовані, також можуть користуватися платформою, оскільки вона доступна і закордоном.
Міністр також зазначив, що сьогодні стартував освітній проєкт "Навчання без меж", що передбачає трансляцію відеоуроків для школярів 5-11 класів, які залишаються у регіонах, де є проблема недостатньо якісного зв'язку та доступу до інтернету.
Це спільний проєкт Міністерства освіти і науки, Міністерства культури та інформаційної політики, українських телеканалів ПЛЮСПЛЮС, "Піксель" та "Суспільне", а також платформ онлайн-телебачення MEGOGO, Київстар ТБ, 1+1 video та sweet. tv.
Крім того, Міністерство освіти і науки спільно з компанією Google-Україна створили Всеукраїнський онлайн розклад.
Що відомо
- Понад 700 дітей із сімей переселенців навчатимуться дистанційно у школах Франківська
- У 301 школі Кіровоградщини відновлюють дистанційне навчання.
- На Рівненщині відновлюють навчання для школярів та студентів.
- У Кропивницькому організовують навчання для дітей-переселенців.
Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!