На Буковину з інших регіонів приїхали одинадцять тисяч людей, серед них — майже дві тисячі дітей

Люди, які приїхали на потязі з Києва. Фото: Суспільне Буковина

У Чернівецьку область приїхали понад одинадцять тисяч людей з інших регіонів України. Серед них понад 1 800 — це діти. Для розміщення їм пропонують заклади освіти та соцзахисту.

Про це повідомляє Чернівецька військова адміністрація на своїй сторінці у Facebook.

Людям, які приїжджають з інших регіонів пропонують заповнити google-форму. У дописі йдеться, що це допоможе зрозуміти, якої допомоги потребують люди.

У Чернівцях для людей, які приїхали з інших міст, готують готель "Черемош", вже приймають в Українському Народному Домі, школах міста та студентському гуртожитку. Також приймають людей у десятьох громадах області.

Тим, хто потребує житла, просять звертатися за номером – 099-325-97-41.

Читайте також

На Буковині з обох боків українсько-румунського кордону волонтери допомагають з їжею й одягом

Чоловіки, які приїжджають на Буковину, мають прийти до військкоматів

Що відомо

  • 24 лютого через вторгнення Росії в Україну до жителів області звернулись голова ОДА Осачук та мер Чернівців Клічук. Вони закликали зберігати спокій.
  • 24 лютого ліквідували Чернівецьку облдержадміністрацію та районні адміністрації. Замість них утворили обласну військову та військові адміністрації.
  • У Чернівецькій області діє цілодобовий гуманітарний штаб. Там збирають речі для людей, які приїжджають з інших міст.
  • У Чернівцях та області можуть приймати у себе людей, які потребують прихистку. Вимог до житла немає. Щоб прийняти у себе людей, потрібно подзвонити у муніципальний контакт-центр: 050 222 15 80.
  • Люди, що прибувають та потребують розміщення, можуть телефонувати на "гарячу лінію": 095 153 62 98, 098 508 84 84.
  • У громадах Чернівецької області приймають людей, які приїхали з інших регіонів. Там облаштували комунальні приміщення.