"Якщо не зупинимо навалу на Сумщині, вони завтра будуть в Києві" − Дмитро Живицький

google.com.ua

На Сумщину з боку Росії зайшло понад 10 тисяч техніки, важкого озброєння, систем залпового вогню, які курсують по території всієї області і вбивають людей. Сумщина потребує допомоги армії. Про це 1 березня сказав у своєму відеозверненні голова обласної військової адміністрації Дмитро Живицький. Він звернувся до керівництва Збройних Сил України, Міністра оборони і голови РНБО.

"Наша територіальна оборона тримає сьогодні усі населені пункти, голими руками та лише з автоматами в руках, з коктейлями Молотова ми зупиняємо десятки і сотні ворожої техніки. Сьогодні на території Сумської області прямо зараз заходять десятки, сотні російських Іскандерів, Градів, Ураганів, Буків, танків, БТРів, колони заправників, заходить така техніка, яку навіть місцеві мешканці не можуть ідентифікувати", - сказав Живицький.

Він попросив забезпечити Сумщину Байрактарами, тепловізорами, бронежилетами, касками, гранатометами, протитанковими реактивними системами, Джавелінами.

"Ми розуміємо, якщо не буде підтримки сьогодні нашої армії, якщо не буде підтримки авіації, якщо не буде бомбардування цих цілей точними ракетами, якщо ми не зупинимо цю навалу на Сумщині, вони завтра будуть в Києві. І це проблема не тільки наша. Це проблема сьогодні всієї України, всієї Європи і всього цивілізованого світу", - йдеться у зверненні.

Живицький сказав, що вимагає підтримки, бо, за його словами, "територіальна оборона − гола й боса − захищає 1 млн 100 мешканців Сумської області".

Він також сказав, що пишається територіальною обороною і вдячний волонтерам.

Що відомо

  • На Сумщині великі міста - в оточенні російських військових.
  • В Охтирці зруйнували військову частину. Під завалами шукають людей.
  • Під Охтиркою війська РФ розстріляли цивільних, одну людину взяли в полон.
  • У Тростянці російські війська поцілили в житловий будинок, пошкодили мережі в місті, займаються мародерством. Вони також захопили залізничний вокзал і будівлі шоколадної фабрики.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram