Рада може розглянути зміни до бюджету 23 лютого

Доповнено
Фото: УНІАН

Ввечері 23 лютого відбудуться два засідання Верховної ради. Одне з них буде присвячене змінам до державного бюджету в частині видатків на оборону. Друге засідання буде присвячене введенню надзвичайного стану в Україні.

Про це повідомляє Юлія Палійчук, речниця партії "Слуга Народу".

"Сьогодні може відбутися два позачергових засідання Верховної Ради. Друге стосуватиметься змін до Державного бюджету України", — повідомила речниця партій "Слуга Народу".

Пізніше Юлія Палійчук написала, що перед спеціальним засіданням, де розглядатиметься НС, рада збереться на позачергове засідання. На ньому планується розглянути два законопроєкти: щодо змін до державного бюджету в частині фінансування оборони та про умови роботи Ради під час надзвичайного стану.

"О 18:40 розпочнеться позачергове пленарне засідання Верховної Ради, на якому розглянуть такі законопроєкти: 7012-д – щодо внесення змін до Державного бюджету в частині фінансування оборони. 7105 – щодо організації роботи парламенту в умовах надзвичайно та/або воєнного стану. Одразу після нього відбудеться спеціальне засідання парламенту стосовно Указу Президента про введення надзвичайного стану", — написала Палійчук.

Що відомо

Читайте також

Призов резервістів, надзвичайний стан і ситуація на Донбас: спецефір Суспільного

Рада дозволила уряду у найближчі 3 місяці перерозподіляти бюджетні кошти на оборону

Права та обов’язки громадян під час надзвичайного стану

Акції підтримки та відмова від російської мови. Як Україна та світ реагують на агресію Росії

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!