Зеленський внесе до Ради закон про "економічний паспорт українця". Що це означає

Офіс президента

Президент пообіцяв внести до 10 грудня закон "Про економічний паспорт українця". Передбачається, кошти, які отримуватиме держава з ренти природних ресурсів України накопичуватимуться на рахунках українських дітей. З повноліття вони зможуть використати ці гроші на освіту чи придбання житла.

"Закон 5600 дуже важливий, який збільшує ренту (плату) за використання природних ресурсів кожного українця", — заявив Зеленський.

"Тому до 10 грудня я вношу законопроєкт "про економічний паспорт українця". Кошти за користування надрами накопичуватиметься на персональних рахунках дітей. По досягненню повноліття вони зможуть витратити їх на освіту та життя в Україні", — сказав Зеленський.

"Наші олігархи стануть інвесторами в майбутнє наших дітей!", — додав він.

Що відомо

  • 1 грудня президент України Володимир Зеленський виступив в парламенті зі щорічним посланням.
  • Верховна рада підтримала у другому читанні так званий "ресурсний" або "податковий" законопроєкт №5600, який передбачає зміни до Податкового кодексу. Дискусії навколо цього проєкту точаться близько пів року: представники бізнесу виступають проти збільшення податкового навантаження, утім автори переконують, що документ сприятиме протидії ухиленню від оподаткування, зменшить рівень тіньової економіки та наповнить бюджет.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!