В Індії бізнесмен побудував для дружини копію Тадж-Махалу

. Anand Prakash Chouksey

Індійський бізнесмен Ананд Пракаш Чоксі побудував у місті Бурханпур будинок для своєї дружини у формі зменшеної копії мармурової усипальниці Тадж-Махал.

Будівництво коштувало 266 тисяч доларів та тривало три роки, передає ВВС. Копія становить третину від оригінального розміру пам'ятки.

Таким чином чоловік хотів продемонструвати любов до своєї дружини. За словами Чоксі, люди почали гуляти біля маєтку та фотографуватися, навіть влаштовувати біля нього весільні фотосесії. Сам власник відзначив, що не проганяє людей, оскільки вважає місто згуртованою громадою, де всі між собою знайомі.

У маєтку дві спальні на двох окремих поверхах, бібліотеки та кімнати для медитацій. Стелю оздоблено золотом, у будівлі також мармурові колони та вигнуті сходи.

Що відомо

  • У столиці Індії Делі вирішили послабити карантинні обмеження, запроваджені через пандемію коронавірусу. На думку місцевої влади, ситуація з COVID-19 в країні покращилась.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!