У Кропивницькому висадили дерева в пам'ять про загиблу під час пожежі лікарку Ольгу Гліву

Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому в парку Перемоги висадили дерева в пам'ять про лікарку Ольгу Гліву. Цю акцію ініціювали батьки дівчини.

26-річна лікарка-реаніматолог Ольга Гліва загинула в Запоріжжі під час пожежі 3 лютого в обласній інфекційній лікарні. На першому поверсі в одній з палат реанімації сталося займання. Під час ліквідації знайшли тіла чотирьох загиблих.

За словами мами Антоніни Гліви, у міському саду посадили дуб, по десять саджанців беріз та кущів барбарису. До висадки дерев долучилися друзі Ольги Гліви, медпрацівники та рідні.

"Головне, що ми можемо зробити – це пам’ятати Олю. Пам’ятати, якою вона була, що любила. Саме в пам’ять про нашу доньку ми вирішили висадити дерева в її улюбленому парку. Тут вона любила гуляти і хай тепер тут буде її куточок. Потім сюди можна буде приходити, щоб просто помилуватися красою природи, поблукати, помріяти, поміркувати, послухати своє серце. Як це любила робити Оля", – говорить Антоніна Гліва.

Суспільне Кропивницький

Що відомо

  • За попередньою інформацією, причиною пожежі у Запорізькій обласній інфекційній лікарні стало загоряння медичного обладнання на першому поверсі п'ятиповерхового корпусу закладу.
  • Ольга Гліва закінчила інтернатуру в 2020 році. Перший рік працювала за направленням, як лікарка-анестезіологиня в обласній інфекційній лікарні.
  • "Відмінниця, думали буде вчителькою. Вона вступила в медичний", – вчителі про лікарку, що загинула.
  • У Запоріжжі попрощалися з лікаркою, яка загинула під час пожежі в інфекційній лікарні
  • У Кропивницькому попрощалися з 26-ти річною лікаркою-анестезіологинею Ольгою Глівою. Прощались з дівчиною біля будинку, де минуло її дитинство та юність. Провести Ольгу в останню путь прийшли рідні, близькі, сусіди та медичні працівники. Поховали лікарку на Арнаутівському цвинтарі.
  • Що стало причиною трагедії у Запорізькій обласній інфекційній лікарні та чи можна було її уникнути, врятувавши життя лікарки, яка з дитинства мріяла рятувати інших, з’ясували журналісти Суспільного у документальному фільмі-розслідуванні "Хвиля".
  • Oльгу Гліву нагopoдили пoсмеpтнo opденoм "За заслуги" ІІІ ступеня. Відповідний указ №257/2021 Глава держави Володимир Зеленський підписав 18 червня.