В Австралії за порятунок понад ста коал нагородили пса

Instagram bearthekoaladog

Міжнародний фонд захисту тварин нагородив пса, який врятував понад сотню коал під час лісових пожеж в Австралії у 2019-2020 році.

Прізвисько пса — Ведмідь. Він єдиний пес в Австралії, який може шукати коал за запахом їхньої вовни та фекалій. Під час масштабних пожеж в країні він допомагав знаходити постраждалих коал, які застрягли у випалених місцях, передає Newsweek.

Рятувальники взяли Ведмідя з притулку після того, як його попередні хазяї відмовилися від собак через його надмірну енергійність.

Що відомо

  • В Австралії понад 61 тисяч коал і майже 143 мільйони інших місцевих ссавців постраждали або загинули внаслідок лісових пожеж в кінці 2019 - початку 2020 року. Про це йдеться у звіті Всесвітнього фонду природи (WWF).
  • Через лісові пожежі, що охопили східне узбережжя Австралії з вересня 2019 року, вщент вигоріло близько 6,3 мільйона гектарів територій.
  • Через пожежі в Австралії загинуло 25 людей та мільйони тварин, зокрема коали.
  • Відповідно до даних Всесвітнього фонду дикої природи, опублікованих у вересні, популяція коал в Австралії в середньому зменшилась на 71%.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!