У Чехії запровадили "респіраторний" режим через погіршення епідситуації

. Фото: Irozhlas.cz

З 25 жовтня у Чехії вступають у дію нові протиепідемічні обмеження через поширення коронавірусної хвороби COVID-19.

Як повідомляє Radio Prague, у всій країні у внутрішніх приміщеннях, в тому числі і на робочих місцях, буде діяти обов'язковий "респіраторний" режим.

"З понеділка, 25 жовтня, у Чеській Республіці набирають чинності нові протиепідемічні обмеження. Громадяни будуть зобов'язані носити респіратори на робочому місці. Виняток становитимуть ті, хто перебуває в офісі один", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що виняток також передбачено для осіб, які перебувають одночасно в одному і тому ж місці, але на відстані 1,5 метра один від одного.

Читайте також: Енергетична криза: у Чехії кілька енергокомпаній оголосили про банкрутство

"Обов'язкове носіння респіраторів на масових заходах незалежно від кількості учасників, в громадському транспорті та магазинах. Період карантину буде скорочений до семи днів для тих, хто знаходився в контакті з інфікованим. Однак він може закінчитися лише з негативним результатом ПЛР-тесту. До цього часу людей з підозрою на інфекцію поміщали в карантин на два тижні", — пише видання.

Водночас у громадських місцях буде проводитися посилений контроль — на вулицях, в громадському транспорті та на підприємства співробітники санітарно-гігієнічної служби проведуть масові перевірки 4 і 6 листопада.

За даними Worldometers, станом на 25 жовтня загалом у Чехії виявили понад 1,7 млн випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (25-е місце у світі), померли через наслідки хвороби понад 30,6 тисячі осіб, видужали — понад 1,6 млн осіб. За даними Ourworldindata, станом на 23 жовтня у країні від коронавірусу щонайменше однією дозою вакциновано понад 6,1 млн осіб (що становить 57,4% населення Чехії).

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!