"Екоактивісти – не просто злі діти": Грета Тунберг заспівала пісню на благодійному концерті у Швеції

. AP

Шведська екоактивістка Грета Тунберг заспівала пісню "Never Gonna Give You Up"Пісня виконавця Ріка Естлі стала всесвітньовідомою завдяки явищу під назвою "Рікролінг". Це інтернет-мем, який зародився на іміджборді 4chan, сенс якого полягає в наданні жертві гіперпосилання на музичний кліп Ріка Естлі "Never Gonna Give You Up" під виглядом будь-якого іншого посилання. на благодійному концерті в захист клімату у Стокгольмі. Композиція з 80-х співака Ріка Естлі є однією з найбільш популярних за переглядами на YouTube.

Відео опублікував портал Aftonbladet.

Дівчина зазначила, що екоактивісти можуть співати та жартувати над собою – і що вони просто "злі діти", як їх часто зображають в ЗМІ.

Рік Естлі відреагував у Twitter на концерт за участю Тунберг.

"Фантастично і дуже дякую!", – написав виконавець.

Що відомо

  • У вересні Грета Тунберг 28 вересня висміяла зусилля світових лідерів, в тому числі прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона, щодо запобігання змінам клімату.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини та ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!