На Буковині під колією знову обвалилася земля. Змінили рух потяга до Києва

Фото надав керівник пасажирських комунікацій Олександр Шевченко

У селі Мамалига Чернівецької області під колією знову утворилося провалля. Добу тому ділянку на цьому місці засипали й дозволили курсування потягів з меншою швидкістю. Через обвал землі потяг з Чернівців в напрямку Києва їздитиме через Тернопіль.

Про це Суспільному повідомив керівник пасажирських комунікацій Олександр Шевченко.

Провалля утворилося приблизно опівночі 22 вересня, діаметр ями — п'ять метрів. На місці працюють співробітники Укрзалізниці, надалі експертизу ділянки мають зробити геодезисти. Вони й повідомлять, чи безпечно там надалі їздити потягам, розповів Шевченко.

За його словами, поки не буде результатів від геодезистів, потяг курсуватиме в об'їзд через ТернопільЯкщо раніше потяг курсував з Чернівців через Кам'янець-Подільський, Хмельницький і Вінницю, то тепер їде через Заліщики й Тернопіль до Вінниці й далі до Києва.. Поїзд Чернівці-Київ-Чернігів їздитиме за графіком, але прибуватиме на кінцеві станції з затримкою у дві години.

Що відомо

  • 19 вересня утворилось провалля під залізницею у селі Мамалига. Пасажирів, які їхали потягом № 117/118 "Чернівці-Чернігів", довозили автобусами.
  • Залізничники засипали в яму 200 кубічних метрів щебеню та 225 кубічних метрів бутового каменю. Опісля потяг курсував через ділянку зі зменшеною швидкістю, повідомляли Суспільному в Укрзалізниці.
  • У коментарі Суспільному геолог Богдан Рідуш розповідав, що земля на ділянці обвалюється, бо у ґрунті переважає вапняк, який підмивають підземні води. За його словами, ділянка, яку засипали, безпечною, однак через підмивання ґрунту можливі обвали в інших місцях.