Команди з Сум та Рівного закрили четвертий тур футзальної "Екстра-ліги"

АФФК "Суми"

У матчі четвертого туру української футзальної "Екстра-ліги" зустрілись академія футзалу футзальний клуб "Суми" та рівненський "Кардинал-Рівнестандарт". Гра відбулася у манежі СумДУ.

Перед цим матчем команда з Рівного йшла на п’ятому місці у турнірній таблиці (з чотирма очками у трьох іграх), АФФК "Суми" — на шостому (з трьома очками у двох іграх). У минулому сезоні команди обмінялися перемогами в очних зустрічах: у Рівному перемогли сумчани з рахунком 4:3. У Сумах перемогу святкували футзалісти з Рівного – 5:3.

АФФК "Суми"

У поєдинку 21 вересня рахунок у матчі відкрили гості на четвертій хвилині гри: відзначався Максим Малиновський. До п’ятнадцятої хвилини Михайло Волянюк, Сергій Кравчук та Володимир Кручок забили ще тричі. На це сумчани відповіли голом Романа Зеленського на останній хвилині першого тайму. У другому — ще тричі відзначились футзалісти з Рівного: Кручок та Волянюк оформили дублі, а Богдан Новак поставив крапку у цьому матчі – 7:1 на користь "Кардиналу-Рівностандарт". Команда з Рівного після цієї перемоги має сім очок, з Сум – три.

• Юні футболісти зіграли матчі регіонального етапу "Кубку єднання 2021" у Сумах.
  • Сумське обласне дербі: ФК "Тростянець" приймав "Вікторію".