У СІЗО та в'язницях на окупованих територіях утримують 30 жінок — Денісова

Facebook

На окупованих територіях Донеччини та Луганщини у в'язницях та СІЗО бойовики незаконно утримують 30 жінок.

Про це повідомила уповноважена з прав людини Верховної Ради України Людмила Денісова під час зустрічі з послом Німеччини в Україні Анкою Фельдгузен.

"30 жінок, які насильно утримуються в СІЗО та колоніях ТОТ у Донецькій та Луганській областях, де зазнають катувань та неналежного поводження", — розказала Денісова

За її інформацією, п'ятеро з них потребують невідкладної медичної допомоги через проблеми зі здоров'ям.

Також вона під час зустрічі наголосила про необхідність тиску на Росію задля дотримання прав ув'язнених та негайного звільнення.

Що відомо

  • На окупованих територіях Донеччини, Луганщини та Криму незаконно утримують у полоні 280 громадян України, серед яких 44 військовослужбовців.
  • У січні 2021 року Український національний комітет Міжнародної ради музеїв (ІСОМ Ukraine) та Національний комітет ІСОМ Польщі звернулись до Голови ОБСЄ Анн Лінде з проханням сприяти визволенню з полону окупантів співробітниці Горлівського художнього музею Олени Пех.
  • 15 вересня на черговому засіданні Тристоронньої контактної групи Українська делегація закликала Росію забезпечити дотримання режиму припинення вогню, розблокувати роботу КПВВ на лінії розмежування та прискорити процес обміну полоненими.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!