Дві тисячі байкерів з'їхалися у Черкаси на мотофестиваль

Суспільне: Черкаси

Дві тисячі байкерів зібралися поблизу Черкас у козацькій фортеці "Дахнівська Січ" на дев'ятий мотофестиваль "Дорога на Січ". Про це повідомила власна кореспондентка Суспільного з місця події.

Організатор заходу Юрій Перкін розповів: на фестиваль з'їхалися мотоциклісти з усіх регіонів України та з-за кордону.

Суспільне: Черкаси

Черкасець Ярослав Плодистий приїхав на мотоциклі 1943-го року випуску. Заводиться байк не з першого разу, але однак є улюбленим транспортом, розповів чоловік.

Суспільне: Черкаси

Байкер на прізвисько "Кіт" фестиваль відвідує щорічно. Найбільше, каже, очікує на зустрічі з товаришами, бо багатьох із них давно не бачив.

Олександр Фролов із Дніпра приїхав із родиною. Дорога була далекою, тому мотоцикл везли машиною.

Дев’ятирічна онука пана Олександра, Аріна, теж "ганяє" на байку.

"Мені подобається мій мотоцикл. Я завжди на ньому швидко їжджу, виграю всі конкурси. Мені з ним щастить", – розповіла дівчинка.

Байкер Петр приїхав із Німеччини. Чоловік відвідує такі заходи по всій Європі. Українські фестивалі, зауважив, душевні:

"Мені подобається атмосфера, що тут панує. Люди у вас особливо привітні. Часто знайомлюся з новими людьми й відчуваю адреналін від усього, що відбувається".

Суспільне: Черкаси

Люди настілки полюбили "Дорогу на січ", що приїжджають цілими колективами, командами, розповів Юрій Перкін: байкери з усієї України, Польщі, Німеччини, Молдови, зазначив Юрій Перкін.

Суспільне: Черкаси

Захід триватиме три дні. У цьогорічній програмі – концерти, спортивні змагання та встановлення рекорду на найдовшу мотоколону.

Що відомо

  • Мотофестиваль "Дорога на Січ" на Черкащині відбувається із 2013-го. Цьогоріч, за словами організаторів, на ньому очікують п’ять тисяч байкерів.
  • Програмою фестивалю предбачене встановлення національного рекорду України на найдовшу мотоколону.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також