Нью-Йорк заборонив шлюби неповнолітніх за згодою батьків

AP

Губернатор Нью-Йорка Ендрю Куомо підписав закон, який забороняє шлюби з неповнолітніми особами без винятків.

Про це повідомляє видання The Hill.

"Наша адміністрація наполегливо боролася за успішне припинення дитячих шлюбів у Нью-Йорку, і я пишаюся тим, що підписую цей закон, щоб посилити наше законодавство та додатково захистити вразливих дітей від експлуатації", – сказав Куомо.

Раніше законодавство штату дозволяло одружуватися неповнолітнім особам віком від 17 років у разі згоди батьків або постанови суду. Крім зміни положень щодо дозволу на шлюб, новий закон також підняв вік "сексуальної згоди" з 14 до 18 років.

"Переважна більшість неповнолітніх, які вступають у шлюб, це дівчата-підлітки, і одруження до повноліття часто має для них руйнівні наслідки. Я вдячна губернатору Куомо за підписання цього законопроекту про остаточну заборону дитячих шлюбів без винятків у Нью-Йорку та вітаю продовження роботи в пропаганді заборони дитячих шлюбів по всій країні", – заявила сенаторка Джулія Салазар, яка підтримує подібні законодавчі ініціативи по всій території США.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!