Мальдіви запровадять податок на виїзд

CNN

Уряд Мальдівів планує обкласти громадян та іноземців новим податком, який стягуватиметься при вильоті з території країни.

Як повідомляє Raaje, уряд країни ухвалив відповідне рішення 5 липня. Податок має бути запроваджений від 1 січня 2022 року.

Рішення уряду країни зобов’язує сплачувати податки всіх пасажирів, які вилітатимуть із мальдівських аеропортів.

"Президент Ібрагім Мохамед Соліха ратифікував першу поправку до Закону про податки і збори аеропортів, згідно з якою уряд буде збирати податки на виліт зі всіх пасажирів, що вилітають з аеропортів на Мальдівах, відповідно до встановленого графіка зборів", – йдеться у повідомленні.

Зокрема, громадяни Мальдівів сплачуватимуть за виліт з острова економкласом 12 доларів США за людину, а іноземці –30 доларів. Для пасажирів бізнес-класу незалежно від громадянства сума податку складатиме 60 доларів, а для пасажирів першого класу – 90 доларів. Пасажири, які користуватимуться приватним літаком, сплачуватимуть 120 доларів.

Також від початку 2022 року пасажири, які вилітатимуть із найбільшого міжнародного аеропорту Велана, розташованого поруч зі столицею країни Мале, повинні будуть сплатити 25 доларів збору на розвиток аеропорту.

При цьому пасажири з дипломатичною недоторканністю і діти до двох років будуть звільнені від податку на виліт.

Раніше уряд Мальдівської республіки заявив, що острови можуть зникнути до кінця XXI століття через зміни клімату.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!