Байден передав Путіну список секторів, які не мають бути ціллю кібератак

Associated Press

Президент США Джозеф Байден передав російському лідеру Володимиру Путіну список з 16 секторів, які не мають бути ціллю кібератак.

Про це він повідомив під час пресконференції за результатами проведеної зустрічі в Женеві.

"Ми говорили про контроль над ядерними озброєннями, говорили про питання кібербезпеки. Важливі об’єкти інфраструктури не мають бути ціллю атак. Я передав Путіну список з 16 секторів, які не мають бути ціллю атаки", — сказав Байден.

Він додав, що якщо США та Росія не зможуть врегулювати питання кібербезпеки, то "це буде проблемою".

"Я не знаю, чи зупинив я кібератаки, але він (Путін — ред.) знає, що ми будемо відповідати", — наголосив президент США.

Він також нагадав, що Сполучені Штати мають значний кіберпотенціал, і якщо Росія порушуватиме базові правила, США реагуватимуть на ці дії у кіберпросторі.

"Путін знає, що я буду вчиняти дії, як ми робили після останньої атаки, і ми сказали, що ми не дозволимо цьому продовжуватися. І в результаті ми закрили якісь об'єкти в США, були зміни в дипвідносини з послами. Я не знаю, якими будуть наслідки. Я припускаю, може ви думаєте, що це не має значення, але ось таке відчуття комфорту і взаємодії важливо, і якщо правила будуть порушені, то довіра до нього буде втрачена", — підсумував Байден.

Що відомо

  • Президент США Джозеф Байден та президент Росії Володимир Путін зустрілись у Женеві 16 червня. Це – перша їхня зустріч у статусах очільників держав.
  • Зустріч проходила у закритому режимі і завершилася близько 17:05 за місцевим часом. Загалом вона складалася із двох сесій тривалістю 93 та 65 хвилин, між якими була 45-хвилинна перерва.
  • Путін підтвердив, що обговорював із президентом США Джозефом Байденом врегулювання ситуації на сході Україні під час саміту в Женеві.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!