Google сплатив мільйон гривень штрафу на вимогу АМКУ

Американська технологічна компанія Google сплатила мільйон гривень штраф на вимогу Антимонопольного комітету України.

"ТОВ "Гугл" сплатило 1 мільйон гривень штрафу за неподання у встановлений строк інформації на вимогу державного уповноваженого Антимонопольного комітету України. Ця інформація була необхідна Комітету для розслідування за заявою фізичної особи-підприємця щодо блокування його облікового запису у додатку "Google Мій бізнес", — повідомили у пресслужбі АМКУ.

Як зазначили у відомстві, рішення про накладання штрафу комітет ухвалив 2 квітня 2021 року, оскільки Google не надав затребувану інформацію понад рік, що "унеможливило повний і всебічний розгляд Комітетом заяви про порушення законодавства про захист економічної конкуренції".

Що відомо

  • Антимонопольний комітет України оштрафував компанію Google на 1 млн гривень штрафу за несвоєчасне подання інформації, яка стосувалася розслідування за заявою фізичної особи-підприємця щодо блокування його облікового запису у додатку "Google Мій бізнес".
  • 17 лютого Верховна рада у першому читанні підтримала законопроєкт №3911 щодо оподаткування іноземних інтернет-ресурсів, які демонструють рекламу українським користувачам і працюють на території України.
  • Застосунок Google Maps почне направляти водіїв маршрутами, за якими їх автівки генеруватимуть найнижчі викиди вуглецю.
  • З 1 вересня працівники технологічної компанії Google повернуться на роботу в офісі. Охочі повернутися з віддаленої роботи раніше, зможуть це зробити вже з травня.