Шмигаль спрогнозував, як зросте середня зарплата українців до кінця року

UGC

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль очікує, що до кінця року середня зарплата українців може досягнути 14,5 тисяч гривень.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Шмигаль навів дані Держстату, згідно з якими в березні реальна зарплата (тобто з урахуванням інфляції) зросла на 9,5% проти березня 2020 року і склала 13,6 тисячі гривень.

"Це на 2,2 тисячі гривень більше, ніж було за цей же місяць минулого року. Найбільше зростання зарплат за рік було в Чернівецькій (на +31%), Донецькій (+30%) та Тернопільській (+27%) областях", — написав очільник уряду.

Він додав, що позитивний сценарій зростання економіки свідчить про те, що до кінця року середня зарплата українців може досягнути 14,5 тисяч гривень.

Що відомо

  • Нацбанк прогнозує у 2021-2023 роках економічне зростання на рівні близько 4%. При цьому експерти вважають, що у 2021 році безробіття скорочуватиметься помірними темпами, а у 2022-му знизиться до природного рівня.
  • Середня номінальна зарплата українців у грудні 2020 року зросла майже на дві тисячі гривень у порівнянні з 2019 роком.
  • Міжнародний валютний фонд прогнозує зростання світового ВВП у 2021 році на 6%, українського – на 4%.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!