Греція хоче максимально продовжити туристичний сезон-2021

Ілюстративне фото: pixabay

Уряд Греції розглядає травень та червень як місяці, які стануть вирішальними для економіки країни. На тлі цього влада вирішила максимально продовжити тривалість туристичного сезону.

Як повідомляє грецьке видання Еkathimerini, попри те, що турсезон, як очікується, буде прибутковішим у порівнянні з 2020 роком, уряд побоюється через умови, які встановить влада інших країн для повернення своїх громадян з відпустки.

Туристичний сезон-2021 також перебуває під загрозою через повільну вакцинацію у Європі. Тож якщо країни поміщатимуть мандрівників на карантин по поверненню з відпустки чи навіть вимагатимуть ПЛР-тести, люди можуть відмовитися від подорожей за кордон, зокрема до Греції, через значні витрати.

Греція збиралася покривати вартість тестів для туристів, однак пропозиція була відхилена, оскільки країна не зможе потягнути вартість близько 10 мільйонів тестувань. Витрати на підтримку економіки вже складають 14 мільярдів євро, тож Греція збирається відкрити ринки у квітні, а літні майданчики ресторанів та кафе — з 10 травня. До якої дати саме буде продовжений турсезон, поки не повідомляється.

Читайте також: Нетипові напрямки й шанси на ЄС. Куди українцям поїхати у відпустку

Що відомо

  • Влада Греції хоче повністю вакцинувати населення островів Егейського архіпелагу та обіцяє відкриття кордонів з 14 травня "без дискримінації".
  • Уряд Греції планує 14 травня відкрити кордони для іноземних туристів. До того часу влада планує поступово знімати карантинні обмеження.
  • Уряд Греції звернувся до Єврокомісії з пропозицією запровадити паспорти вакцинації для тих, хто зробив щеплення від коронавірусу.
  • У Всесвітній організації охорони здоров'я радять поки не вимагати підтвердження щеплення від коронавірусу від мандрівників.
  • Нідерландська туристична фірма запрошує майже 200 осіб на восьмиденну відпустку до Греції, аби з'ясувати, чи можливий туризм під час пандемії COVID-19. Водночас мандрівникам не можна буде виходити за межі готелю й на пляж.
  • Уряд Греції запропонував зниження податку на прибуток на 50% для найманих працівників і фрілансерів, які переїдуть або повернуться до країни в 2021 році.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!