Туреччина розпочала кампанію вакцинації працівників туристичної сфери

Ілюстративне фото: pixabay

Туреччина розпочала кампанію вакцинації професіоналів туризму, аби стимулювати життєво важливу для економіки країни галузь, на яку у 2020 році істотно вплинула пандемія COVID-19.

Як повідомляє Еkathimerini, програма охоплює основних гравців туристичної індустрії, зокрема співробітників готелів і ресторанів, персонал компаній, що надають транспортні засоби для турів і трансферів, а також гідів. Усього в рамках цього плану щеплення будуть зроблені понад мільйону працівників індустрії туризму.

"Це буде серйозним підйомом для галузі і значним розвитком іміджу Туреччини й програми безпечного туризму, яку ми просуваємо", — член правління Асоціації професійних менеджерів готелів Туреччини Волкан Йорулмаз.

Водночас влада Туреччини знову посилила карантинні заходи через зростання кількості хворих на COVID-19. Зокрема, у вихідні дні у країні діятиме комендантська година. Тим часом влада Греції хоче повністю вакцинувати населення островів Егейського архіпелагу та обіцяє відкриття кордонів з 14 травня "без дискримінації".

Що відомо

  • Авіаслужби Туреччини та України погодили питання щодо авіасполучення між Києвом та іншими містами України з аеропортом Газіпаша, що біля відомого турецького курорту Аланія.
  • Турецькі медики виявили на півдні країни всі три нові мутації COVID-19, які вперше були знайдені у Великій Британії, Південній Африці та Бразилії.
  • Турецькі науковці розробили покращену формулу спрею для носа, який здатний вбити віруси COVID-19 за одну хвилину.
  • Посол України в Туреччині Андрій Сибіга разом із дружиною щепився вакциною CoronaVac від китайської компанії Sinovac Biotech.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!