У Рівному представили нового начальника КАТП-1728

зліва Р.Кралюк, справа С.Марчук

У Рівному представили нового керівника комунального підприємства КАТП-1728, яке займається вивезенням сміття та прибиранням у Рівному. Від 2-го лютого установою керуватиме Сергій Марчук, він на посаді змінив Ростислава Кралюка.

Новий керівник зазначив, що на цій посаді зможе застосувати свій управлінський досвід. Секретар Рівнеради Віктор Шакирзян пояснив, що у планах міської влади запустити сміттєсортувальний завод і збільшити фінансування підприємства.

Читайте також: У Рівному представили нового начальника ШЕУ. Як це було та як прощався попередник

Попередній очільник Ростислав Кралюк надалі працюватиме в КАТП-1728 на посаді заступника.

"Коли я прийшов, місто обслуговувало близько 30%, був тут приватний інвестор. Але з часом в силу різних причин з 2017 року ми вже обслуговуємо все місто. Міська влада зробила правильні висновки і за цей період в нас було інвестовано 50 мільйонів грошей. Це ми купили вісім одиниць техніки, трактори, облаштувати полігон", каже екскерівник КАТП-1728 Ростислав Кралюк.

Новий керівник Сергій Марчук – чоловік Катерини Марчук, депутатки Рівнеради від партії "Рівне разом", яка у міськраді очолила комісію з питань міського господарства.

"В комунальній сфері я не працював, я працював більше з нерухомістю, будівництвом і так далі. Але я маю досвід управлінський. В колективау є досвід роботи з комунальним підприємством, в мене є досвід роботи в управлінні. І я думаю, що ми в цьому симбіозі зможемо зробити гарний результат", - каже керівник КАТП-1728 Сергій Марчук.

Що стосується перших кроків, то поки такі новий керівник не озвучив і пояснив, що про це можна буде говорити конкретніше після ознайомлення зі станом справ на підприємстві.

Мер Олександр Третяк під час представлення сказав, що це не остання кадрова ротація, яка буде найближчим часом.