Рада зробила крок до захисту боржників від колекторів

Рада зробила крок до захисту боржників від колекторів

Рада зробила крок до захисту боржників від колекторів Колаж, Суспільне

Верховна рада зробила крок до врегулювання захисту боржників при їх спілкуванні з колекторськими компаніями, запропонувавши встановити для колекторів вимоги поведінки.

Відповідний законопроєкт в першому читанні підтримали 355 депутатів на засіданні 27 січня.

Згідно з пояснювальною запискою до законопроєкту №4241 про захист боржників при врегулюванні простроченої заборгованості, ним пропонується встановити певні вимоги до колекторських компаній, а саме:

  1. дотримуватися вимог до етичної поведінки та правил взаємодії з боржником;
  2. інформувати боржника про залучення колекторської компанії до врегулювання простроченої заборгованості та/або відступлення права на вимогу новому кредитору;
  3. укладати договори лише з юридичними особами, включеними до Реєстру колекторських компаній;
  4. повідомити Національний банк України про укладення з колекторською компанією договору (у строки та порядку, визначеними Національним банком України)
  5. контролювати дії залучених колекторських компаній та надавати рекомендації щодо усунення порушень;
  6. обов’язок розірвати договір з колекторською компанією в односторонньому порядку у разі її виключення з Реєстру колекторських компаній або в разі порушення нею вимог до етичної поведінки (2 і більше разів за рік).

Законопроєкт також пропонує встановити вимоги до взаємодії зі споживачем (його представником) під час врегулювання простроченої заборгованості (вимоги до етичної поведінки), яка може відбуватись шляхом:

  1. безпосередньої взаємодії (особисті або телефонні переговори);
  2. надсилання повідомлень (текстових, голосових та інших повідомлень, в тому числі без залучення працівників шляхом використанням програмного забезпечення)
  3. надсилання поштових відправлень (за місцем проживання або за місцем роботи).

При цьому під час першої взаємодії зі споживачем кредитор/колекторська компанія має повідомити своє найменування, ПІБ або індекс особи-представника, правову підставу взаємодії та розмір простроченої заборгованості, а на вимогу споживача – надати підтвердні документи протягом 7 робочих днів.

Крім того, законопроєктом пропонується наділити Національний банк України повноваженнями зі здійснення нагляду за додержанням цих вимог банками, іншими фінансовими установами та особами, які не є фінансовими установами, але мають право надавати окремі фінансові послуги, а також колекторськими компаніями.

Згідно з документом, метою законопроєкту є врегулювання правовідносин, що виникають під час врегулювання простроченої заборгованості, з метою захисту прав споживачів-боржників та обмеження доступу до ринку потенційно недобросовісних колекторів.

Що відомо

  • Адвокат Сергій Делидивка розповів Суспільному, що має знати кожен українець, аби убезпечити себе від "вибивання" чужих боргів.

Читайте також

"Комуналка" та кредити. Експерт розповів, за що найбільше заборгували українці

Трудові книжки, пенсійний фонд та відповідальність за насильство. Які плани має Рада

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди