Жертви Вайнштейна отримають 17 мільйонів доларів компенсації

Жертви Вайнштейна отримають 17 мільйонів доларів компенсації

Жертви Вайнштейна отримають 17 мільйонів доларів компенсації
. АР

Суд американського штату Делавер наказав продюсерській компанії Гарві Вайнштейна Weinstein Company, засудженого до 23 років позбавлення волі за сексуальні домагання, виплатити 17,1 мільйона доларів жінкам, які зазнали домагань з боку продюсера.

Згідно з рішенням судді, має в рамках процедури банкрутства має бути створено фонд у розмірі $17,1 млн, кошти з якого будуть розподілені між більш ніж 50 жертвами сексуального насильства з боку Вайнштейна. Вона відзначила, що це могло б дати їм хоча б мінімальний шанс на відновлення, передає Variety.

Деякі з жертв домагань мають отримати компенсації у понад 50 тисяч доларів.

Окрім того, ще 9,7 мільйона доларів мають отримати колишні менеджери та директори компанії, що має дозволити їм сплатити частину їхніх юридичних рахунків за останні кілька років. Їх, зокрема і брата Вайнштейна Боба звільнили від будь-якої потенційної юридичної відповідальності за дії засудженого продюсера.

Що відомо

  • 11 березня одного з найвідоміших кінопродюсерів Голлівуду Харві Вайнштейна засуджено на 23 роки ув'язнення за сексуальне насильство.
  • Восени 2017 New York Times опублікувала матеріал про домагання з боку Харві Вайнштейна. Зокрема, у домаганнях його звинуватили такі відомі акторки як Анджеліна Джолі та Ґвінет Пелтроу.
  • З цього почалася хвиля звинувачень на адресу інших акторів, як, наприклад, Кевін Спейсі та Дастін Хофман. Однак пізніше Спейсі виправдали.
  • З цих обвинувачень почався рух #MeToo, направлений проти сексуального насильства.
На початок