iPhone 12 може бути небезпечним для медичних імплантів

iPhone 12 може бути небезпечним для медичних імплантів

iPhone 12 може бути небезпечним для медичних імплантів
. Apple

Смартфони лінійки iPhone 12, а також пристрої з’єднання та зарядки містять елементи, які можуть перешкоджати роботі імплантованих медичних апаратів.

Попередження про небезпеку опублікувала пресслужба компанії Apple.

Спеціалісти компанії стверджують, що нові смартфони їх виробництва містять багато доволі потужних магнітів, на які можуть реагувати датчики імплантованих медичних пристроїв на зразок кардіостимуляторів та дефібриляторів.

Для того, аби уникнути ризику, в Apple порадили тримати усі пристрої, обладнані системою MagSave ( спосіб фіксації штекера зарядного пристрою за допомогою магнітів) на безпечній відстані від вразливих медичних пристроїв – від 15 до 30 сантиметрів.

У компанії Apple підкреслили, що, попри зростання кількості магнітів у нових iPhone 12, їх небезпека для медичних пристроїв не зросла у порівнянні з попередніми моделями. Більш того, далеко не всі імпланти реагуватимуть на магнітне випромінення iPhone 12. А тому представники Apple порадили всім людям, які мають імплантовані медичні пристрої, порадитися зі своїми лікарями перед покупкою нових iPhone 12 на предмет того, чи варто дотримуватися безпечної дистанції.

Що відомо

  • 10 листопада Apple провела онлайн-презентацію нових продуктів One More Thing. Були продемонстровані нові ноутбуки MacBook Air та Pro на основі процесора M1.
  • 13 жовтня компанія Apple провела презентацію "Hi, speed" на якій представила свої нові продукти. Зокрема, показали розумну колонку HomePad та нові iPhone 12.
  • Дослідники вивчили всі компоненти iPhone 12 Pro та з'ясували, що собівартість смартфону складає близько 406 доларів США.

На початок