У мерії Одеси розповіли, коли запрацює міська ПЛР-лабораторія

У мерії Одеси розповіли, коли запрацює міська ПЛР-лабораторія

У мерії Одеси розповіли, коли запрацює міська ПЛР-лабораторія
Суспільне Одеса

Одеську міську ПЛР-лабораторію, розташовану на базі інфекційної лікарні, можуть відкрити вже в лютому. Наразі там необхідно завершити "невеликі роботи" та отримати дозвільні документи, розповіла заступниця директорки департаменту охорони здоров'я міськради Надія Гончаренко.

За її словами, до роботи в лабораторії вже підготували лікарів та середній медичний персонал, також встановили необхідне медичне обладнання.

Наразі залишилося отримати дозвільні документи про введення в експлуатацію від будівельників та завершити "невеликі ремонтні роботи", після чого лабораторія буде готова до експлуатації.

"Ми надіслали листи до Держпродспоживслужби та лабораторного центру. Після завершення всіх робіт їхні спеціалісти проведуть перевірку, після чого зможемо починати роботу," — розповіла Гончаренко.

За її словами, у департаменті наявний повний пакет документів, крім акту, який складуть після обстеження. До 31 січня планують завершити всі роботи та отримати документи від будівельників. Після цього до нової лабораторії запросять фахівців лабораторного центру та Держпродспоживслужби.

Нагадаємо, про плани створити ПЛР-лабораторію на базі Одеської інфекційної лікарні розповіли ще наприкінці квітня 2020 року. Згодом, у вересні 2020 року, стало відомо, що роботи з переобладнання будівлі інфекційної лікарні на лабораторію планують завершити наприкінці грудня.

Читайте також

На початок